Головна » 2017 » Липень » 20 » Збір лідерів Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент»
05:51
Збір лідерів Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент»

Члени делегації від Миколаївської області взяли участь у зборі лідерів Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент» та Юннатських секцій охорони природи, які організовані та проведені Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді у місті Києві.
У складі делегації були представники учнівського самоврядування Новобузького Центру позашкільної роботи дітей та юнацтва« Позашкільник», учні школи Безсмертна Анна, Теслюк Наталія, Вертейко Денис. Наші активісти представили систему роботи учнівського самоврядування Центру.
Під час зборів учасники звітували про проведену екологічну, пропагандистсько-агітаційну роботу, взяли активну участь у еколого-патріотичній грі «Паросток», розробляли та обговорювали звернення від лідерів Дитячого екологічного парламенту до президента, міністра екології, громадських екологічних організацій, виготовили поробки під час майстер класів «Частинку дитячого тепла – захисникам держави»,
відвідали Національний музей історії України та Київський національний академічний театр оперети.
Під час урочистого закриття, учасники делегації були нагороджені грамотами та подяками за високу громадянську позицію та досягнення у сфері екологічної роботи.
Переглядів: 240 | Додав: irinaverteiko1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 irinaverteiko1 • 05:52, 20.07.2017 [Матеріал]
Новий досвід, нові враження!
avatar