Головна » 2018 » Жовтень » 16 » Нове обладнання
07:31
Нове обладнання

Новобузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 в рамках впровадження програми «Нова українська школа» отримала нові парти та осередки творчості для створення сучасного освітнього простору. Сучасні комплекти дозволили ефективно оформити класні куточки, зробивши робочий простір учнів і вчителя максимально комфортним.
До того ж шкільні меблі зручні та адаптовані до зросту дітей, бо їх можна регулювати за висотою. Отримані парти легкі та мобільні, що дозволяє використовувати їх для різних форм роботи.
У цьому році Новобузьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 обрали батьки 73 першокласників для навчання своїх дітей, що свідчить про довіру до закладу та у професіоналізм учителів. Також продовжується дослідно-експериментальна робота «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти» у 2 класах школи. Новими меблями забезпечено і класи-пілотники.
Учнівський, батьківський та педагогічний колективи школи вдячні депутату Верховної Ради Вадатурському Андрію Олексійовичу за сприяння у виділенні коштів, особистий патронат матеріально-технічного забезпечення закладів загальної середньої освіти, депутатам Новобузької районної ради за виважене рішення співфінансувати закупівлю меблів, відділу освіти, НЦОЗО – за здійснені заходи щодо забезпечення учнів нової української школи сучасним обладнанням.
Переглядів: 141 | Додав: irinaverteiko1 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 irinaverteiko1 • 07:31, 16.10.2018 [Матеріал]
Нова школа - нові запити!
avatar