Головна » 2020 » Березень » 13 » До уваги здобувачів освіти, батьків, педагогічного колективу, технічного персоналу Новобузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1!
09:20
До уваги здобувачів освіти, батьків, педагогічного колективу, технічного персоналу Новобузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020р. «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19» та рекомендацій Міністерства освіти та науки України, на виконання наказу відділу освіти, культури, молоді і спорту від 12 березня 2020 року №59 «Про встановлення карантину в закладах загальної середньої та
позашкільної освіти Новобузького району», наказу Новобузької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 від 12 березня 2020 року № 44«Про встановлення карантину в Новобузькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Станційній, Першотравневій, Розанівській філіях, Центрі профільного навчання» з 13 березня 2020 року в Новобузькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Станційній, Першотравневій, Розанівській філіях, Центрі профільного навчання запроваджується карантин, який триватиме три тижні – з 13 березня до 3 квітня 2020 року.
Із здобувачами освіти класоводами та класними керівниками проведено профілактичні бесіди щодо профілактики короновірусу COVID-19, повторено правила користування приладами в побуті.
У закладах освіти проводиться дезінфекція приміщень згідно графіків.
Педагогічний колектив школи та філій працюватиме відповідно до тижневого навантаження.
Звертаємось до батьків з проханням взяти на особистий контроль безпечне перебування дітей за межами закладів загальної середньої освіти під час карантину.
Переглядів: 65 | Додав: Світлана | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar