Головна » 2020 » Березень » 27 » Апробовуємо навчальну платформу Google Classroom. Поради від вчителя інформатики Охремчук Н.М.
06:45
Апробовуємо навчальну платформу Google Classroom. Поради від вчителя інформатики Охремчук Н.М.

Щодо організації цивілізованої системи дистанційного навчання, бо очевидно, треба вміти добре це робити, бо будемо так працювати довго і звітувати, можливо, теж довго.
Я рекомендувала б перейти від груп у Вайбері на навчальну платформу Google Classroom.
1. Повірте і спробуйте – ТО НЕ ВАЖКО!
2. Там ви маєте змогу завантажувати файли, тести, матеріали, файли – ще й контролювати терміни перевірки, виставляти оцінки, надсилати завдання всім і індивідуально окремим учням
3. Діти і батьки пройшли спробу приєднання до організованих класів за 2-5 хвилин. Це підтверджено експериментально.
4. Працює з будь –якого гаджету ( я знаю, яка тут має бути г) . На телефон пропонує встановитись, але робить і так
5. Коли ви завантажуєтек завдання – учні, приєднані до класу, отримують в певний час, який ви можете редагувати , сповіщення
Починати пропоную так
1. Набираю в пошуковику Гугл Класрум ( можна саме так)
2. Гугл запропонує вам авторитузуватись, або, якщо ваш аккаунт автоматично збережений, пустить відразу.
3. У правому верхньому кутку – плюсик. Ви вчителі . Тому обираємо СТВОРИТИ КЛАС
4. Далі – який клас …..і т.д…. Тобто у мене було 10б алгебра, знов створити клас 10б геометрія …. Ітак я йшла аж до 5а у зворотньому відліку. Тобто за своїми класами у навантаженні
5. Кожен клас , коли створюється , дає код доступу. От саме його ви відправляєте учням. Учні приєднуються до класу. У них це вийде швидко у 95%.
Дописую текст, який надсилала 5-б. Наче пробують, 10-б приєднувався без проблем.
Телефонуйте, краще на лайф 0939520100, або 0978473064. Починаю з понеділка працювати разом із вами. Так що от така самоосвіта і самовдосконалення.
Доброго дня, шановні батьки та учні 5-б класу! Готуємось до продовження навчання дистанційно, у більш цивілізованій формі. Для цього вам потрібно знайти додаток за назвою Гугл класрум, пишу спеціально українською, пошукові системи чудово його знаходять і так. Авторизуватись через аккаунт, але на сьогодні він є у майже всіх, якщо робили дітям, чи ваші діти робили самі - то краще навіть їхній. Користуватись можна будь-яким гаджетом, але телефон проситиме встановлення, та без цього можна обійтися. Проте це додатки гугл, їх встановлювати безпечно. Далі вводите код доступу , який я напишу у самому кінці. Таким чином, ви приєднаєтесь до класу. Далі все, як у Вайбері. Завдання, тести, відеоролики. Результути. Ось такий сучасний метод . І нарешті - код доступу до математика, 5-Б hi77wb7. І гарного нам здоров'я!
Переглядів: 64 | Додав: Світлана | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar