Головна » 2020 » Лютий » 23 » Розгляд питання функціонування Новобузької ЗОШ І-ІІІ № 1 ступенів в Миколаївській обласній раді
07:27
Розгляд питання функціонування Новобузької ЗОШ І-ІІІ № 1 ступенів в Миколаївській обласній раді

Одним з найважливіших питань для розгляду на засіданні Постійної комісії обласної ради з питань науки, культури, молоді та спорту постало питання функціонування Новобузької ЗОШ І-ІІІ № 1 ступенів Новобузької районної ради.
«Після поїздки до Нового Бугу в рамках дня Миколаївської обласної ради в Ноаому Бузі вкотре буде обговорення проблемної школи. Але сьогодні перед нами стоїть завдання намітити план дій, визначити терміни та рухатись далі у вирішенні завдань.
Аби сьогодні ми не зайшли в глухий кут ще на три роки, я хочу почути думку фахівців. Ми повинні не просто обіцяти, а вже почати діяти завтра. Я прошу всіх доповідачів сьогодні відповідати за свої слова.
Мер м. Новий Буг Максим Лагодієнко зазначив, що на сьогоднішній день власником майна – будівлі Новобузької ЗОШ №1 I-III ст. є Новобузька районна рада. Передача об’єкту у власність ОТГ планується лише з липня 2020 року. Наразі є прохання від Новобузької міської ОТГ включити до проекту на 2021 рік будівництво саме нової школи.
Таку ж думку – що школу необхідно не ремонтувати, а будувати нову, розділяє заступник директора Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА.
«Сьогодні ми повинні прийняти рішення про виділення коштів з обласного та місцевого бюджету – 1, 5 млн грн. на виготовлення нової проектно-кошторисної документації, в якій буде чітко визначено термін виконання роботи затверджений графік виконання робіт».
Отже, депутати Постійної комісії обласної ради з з питань науки, культури, молоді та спорту рекомендували
- районній раді зібрати сесію та своїм рішенням передати земельну ділянку та будівлю Новобузької ЗОШ №1 I-III ст. у власність Новобузької міської ОТГ;
- Миколаївській ОДА передбачити 1,5 млн грн. субвенції для Новобузької міської ОТГ для виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва нової школи.
Переглядів: 65 | Додав: Світлана | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar