Головна » 2020 » Січень » 20 » Нагородження переможців районних олімпіад та конкурсів
09:58
Нагородження переможців районних олімпіад та конкурсів

Шкільна громада Першої під час урочистої церемонії привітала переможців олімпіад та конкурсів різних етапів.
Переможці районного етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
ІІІ місце
1. Луценко Катерина – 7 клас – українська мова -вчитель Казюк Т.Л.
2. Моспаненко Іван – 7 клас математика- вчитель Андронатій Т.О.
3. Чернов Данило – 7 клас – хімія – вчитель Аненко А.В.
4. Мельник Денис – 8 клас – фізика вчитель Козлов Ю.А.
5. Литвинчук Аріна – англійська мова – вчитель Брушневська С.С.
6. Розуменко Ірина – 9 клас – хімія – вчитель Аненко А.В.
7. Павлюк Аліна – 9 клас- правознавство – вчитель Бурдєйна С.В.
8. Глаголєва Маргарита 9 клас – географія – вчитель Сухоруков І.В.
9. Гришкова Катерина – 9 клас – зарубіжна література – Гаркуша З.М.
10. Чередніченко Катенрина – 10 клас – біологія – вчитель Кравченко О.В.
11. Довбенко Максим – 10 клас – інформаційні технології – Охремчук Н.М
12. Демчук Лія – 11 клас екологія та біологія – вчитель Кравченко О.В.
13. Мішкой Дар’я – 11 клас – укр.мова і література – вч. Гарбуз В.М.
14. Медлярський Дмитро – 11 клас – англ..мова – вч.Кравченко О.Вал.
ІІ місце
1. Литвинчук Аріна – 8 клас – ук.мова і літ - вч.Осипчук О.М.
2. Захарчук Дар’я – 8 клас – фізка – вч. Козлов Ю.А.
3. Осадченко Кароліна – 8 клас – історія – вч. Демчук Л.О.
4. Павлюк Аліна – 9 клас – географія – вч. Сухоруков і.В.
5. Глаголєва Маргарита – 9 клас – вч. Сухоруков і.В.
6. Фоменко Євген – 9 клас - інформаційні технології – Охремчук Н.М.
7. Онопрієнко Андрій – 9 клас – інф. технології – Охремчук Н.М.
8. Щербинська Софія – 9 клас – трудове навчання – Бондаренко Т.І
9. Турбал Денис – 10 клас - інформаційні технології – Охремчук Н.М.
10. Кошман Катерина – 10 клас – зарубіжна літ. – вч. Гаркуша З.М.
11. Бігдаш Анна – 10клас – географія – вч. Сухоруков І.В.
12. Новікова Анастасія – 10 – математика – вч.Охремчук Н.М.
13. Козлов Олександр – 11 клас – астрономія, фізика – вч. Козлов Ю.А.
інформаційні технології – Охремчук Н.М.
14. Медлярський Дмитро – 11 клас – історія – вч. Богданов В.І.
хімія – вч. Аненко А.В.
15. Гриценко Тетяна – 11 клас -математика –вч Андронатій Т.О.
І місце
1. Яцкова Ірина – 6 клас – математика – вч. Козлова С.Ю,
2. Максимчак Дмитро – 8 клас – біологія – вч. Кравченко О.Вікт
3. Мельник Денис – 8 клас –математика – вч. Павлова І.Ф.
4. Захарчук Дар’я – 8 клас – хімія – вч. Аненко А.В.
5. Осадченко Кароліна – 8 клас – географія – вч. Сухоруков і.В.
6. Павлов Юрій – 8 клас - інформаційні технології – Павлова І.Ф.
7. Розуменко Ірина - 9 клас – біологія – вч. Кравченко О.Вікт
історія – вч. Демчук Л.О.
8. Павлюк Аліна – 9 клас – укр.мова і літ. – вч. Осипчук О.М.
9. Демчук Ангеліна – 9 клас – фізика – вч. Козлов Ю.А.
10. Кандзюба Артем – 9 клас – трудове навчання – вч. Ліфантьєв С.Г.
11. Бенюх Наталія – 10 клас – астрономія – вч. Козлов Ю.А.
історія – вч. Демчук Л.О.
зарубіжна література – вч. Гаркуша З.М.
фізика – вч. Козлов Ю.А.
12. Бігдаш Анна – 10 клас – укр. мова і літ – вч. Мельник Т.А.
англ..мова – вч. Брушневська С.С.
13. Шмулько Вероніка – 10 клас – хімія – вч. Аненко А.В.
14. Мішкой Дар’я – 11 клас – зарубіжна література – вч. Гаркуша З.М.
Районний етап Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім.. Тараса Шевченка
ІІІм. – Євглевська Софія – 5 клас – вч. Осипчук О.М.
ІІІм. – Чернов Данило – 7 клас – вч. Мельник Т.А.
ІІм. Боркунова Ксенія – 6 клас – вч. Казюк Т.Л.
ІІм. – Глаголєва Маргарита – 9 клас – вч. Гарбуз В.М.
ІІм – Кошман Катерина – 10 клас – вч. Мельник Т.А.
Ім. – Самойленко Вікторія – 8 клас – вч. Осипчук О.М.
Районний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
ІІІм. Євглевська Софія – 5 клас – вч. Осипчук О.М.
ІІм. Демчук Анастасія - 6 клас – вч. Трофименко А.В.
ІІм. – Кошман Катерина – 10 клас – вч. Мельник Т.А.
ІІм. – Мішкой Дар’я – 11 клас – вч. Гарбуз В.М.
Ім.- Чернов Данило – 7 клас – вч. Мельник Т.А.
Ім.- Лясковська Анна – 8 клас – вч. Осипчук О.М.
Всеукраїнська олімпіада Миколаївського Національного університету для професійної вступників 2019-2020 навчального року в номінації «Фізика»
Диплом ІІІ ступеня – Чернов Іван Петрович
Диплом ІІ ступеня – Бігдаш Анна Вадимівна
Диплом І ступеня – Козлов Олександр Юрійович
ВЧИТЕЛІ нагороджені за професійну майстерність та результативну підготовку учнів – призерів районного етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін 2 2019-2020 навчальному році:
1. Демчук Людмила Олександрівна – вчитель історії
2. Кравченко Олена Вікторівна– вчитель біології
3. Гаркуша Зоя Миколаївна – вчитель зарубіжної літератури
4. Козлов Юрій Анатолійович – вчитель фізики та астрономії
5. Осипчук Олена Миколаївна – вчитель української мови і літератури
6. Аненко Алла Володимирівна – вчитель хімії
7. Козлова Світлана Юріївна – вчитель математики
8. Мельник Тетяна Андріївна – вчитель української мови і літератури
9. Павлова Інга Федорівна – вчитель математики та інформатики
10. Брушневська Світлана Станіславівна – вчитель англійської мови
11. Ліфантьєв Сергій Геннадійович – вч. трудового навчання
12. Сухоруков Ігор Володимирович – вчитель географії
13. Вертейко Ірина Вікторівна – керівник шкільної відео студії - нагороджується – сертифікатом учасника Всеукраїнського конкурсу шкільних та молодіжних медіа.
За результатами ІІІ Всеукраїнського національно – патріотичного конкурсу «Я – козацького роду»нагороджено:
ІІІм. – Шелест Тетяна – 8 клас
ІІм. – Доценко Ксенія – 8 клас
ІІм. – Самойленко Вікторія
ІІм. – Осадченко Кароліна
ІІм. – Мельник Денис
Ім. – Алєксєєнко Максим
ІІІм. Демчук Дар’я – 5 клас – всеукраїнська олімпіада Всеосвіта-Зима – 2019-2020 з української мови.
СПОРТ
ХІХ районні спортивні ігри серед закладів загальної середньої освіти з шахів
ІІІ м. – Кравченко Ірина – 8 клас
Ім. – Лушпенко Едуард – 11 клас
Ім. у змаганнях з тенісу - Твердохліб Вадим – 9 клас
ДЮО «ЛІДЕР»
Ім – 5-А клас – кл.керівник Вертейко І.В.
ІІм. – 6-Б клас – Кравченко О.Вал
ІІІм – 5-Б клас – Сухоруков І.В.
Ім.- 8-Б клас – Козлова С.Ю.
ІІм. – 8-А клас – Демчук Л.О.
ІІІм. – 11 клас – Гаркуша З.М.
Переглядів: 57 | Додав: Світлана | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar