Головна » 2019 » Грудень » 26 » З добром у серці
09:25
З добром у серці
У 2018 році Україна підписала Меморандум про співпрацю із головним офісом #GivingTuesday і офіційно стала частиною глобальної благодійної спільноти, яка існує у понад 150 країнах світу. В Україні цей рух носить назву #ЩедрийВівторок і його мета — об’єднати всіх людей, хто у будь-якій формі займається благодійністю, незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової та національної приналежності.
Кожен акт благодійності має значення, а кожен учасник має ще більше значення, особливо коли ми діємо разом.
Не залишились осторонь і учні, батьки та вчителі Новобузької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 –другий рік поспіль активно взяли участь у проекті.
Зібравшись разом з Міністрами ДЮО «Лідер» провели мозкову атаку і вирішили, що в цьому році підемо по двох напрямках: екологічному та соціальному.
Щоб захистити рідну землю від забруднення, ми збирали батарейки та пластикові кришечки. Мабуть, нікому не треба пояснювати, скільки шкоди приносять батарейки?
А кришечки підуть на благе діло, ми передамо їх на переробний завод. Виручені кошти підуть на придбання лікувальної апаратури в дитячі лікарні України.
Для того, щоб зібрати кошти, ми вирішили організувати ярмарок, який провели у Всесвітній День доброти, 3 грудня. Безліч новорічних прикрас для дому, смаколики, новорічні атрибути чекали всіх бажаючих.
На виручені кошти ми купили костюм Святого Миколая -1400 грн, прикраси для ялинки-626 грн, закупили ялинки на 1000 грн , для новорічного свята. Подарували від Святого Миколая подарунки дітям з потребами на суму 539 грн ,10 коп., долучились до акції «Миколайчикові помічники» і на суму 179 грн 60 коп, придбали подарунок для дитини з інтернату. Всім дітям-учасникам новорічних вистав придбали солодкі подарунки на суму 642 грн. Не обійшли увагою тих , хто має слабке здоров’я. Зимової пори завітали добрі посланці до Вікторії Фіщенко (учениці 9-а класу), Ірини Волобоєвої (керівнику гуртків ЦПРДЮ, мами учениці 7 класу) та Діани Пащенко (випускниці нашої школи), передали часточку любові і тепла і кошти, які заробили власноруч. Вважаємо, що зробили цей світ трішечки кращим.
Маємо надію, що, дякуючи нашим малим волонтером, у світі стане більше тепла і доброти.
#МійМісячникДобра закінчився, але не закінчилося добро у наших серцях .
Про добрі вчинки дітей розповіла педагог-організатор Новобузької ЗОШ№1 Наталія Королькова
Переглядів: 76 | Додав: Світлана | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar