Головна » 2019 » Серпень » 20
Сьогодні, проаналізувавши готовність до початку нового навчального року, я в котрий раз переконалася, що учительський та батьківський колективи, технічний персонал нашої школи, - це велика сила. Протягом літа в усіх класних кімнатах будівель, у яких навчаються наші діти, проведено косметичні ремонти. Класи світлі та затишні, яскраво оформлені відповідно до вимог нової української школи. Скільки ідей батьків та вчителів втілено для створення комфортних умов для учнів.
Зроблено ремонт приміщення їдальні КВНЗ "Новобузький педагогічний коледж" (замінено каналізацію, систему водопостачання, встановлено нові змішувачі води, обладнано кімнати для переробки продуктів харчування згідно вимог, придбано ще один холодильник, замінено освітлення, триває ремонт обідньої зали).
У Новобузькому аграрному коледжі виділено приміщення для облаштування шкільної бібліотеки, облаштовано майстерню, ресурсну кімнату для дітей, що знаходяться на інклюзивному навчанні. Працівниками коледжу забезпеч ... Читати далі »
Переглядів: 95 | Додав: irinaverteiko1 | Дата: 20.08.2019 | Коментарі (1)