Головна » 2019 » Березень » 30 » ШУМ
08:58
ШУМ
Аня Безсмертна, учениця 11-го класу, взяла активну участь урайонній школі лідерів.

29.03.2018р. відбулося районне засідання Школи управлінської майстерності ( ШУМ) для лідерів учнівського самоврядування району. В плані засідання пройшов тренінг " Цінності життя і здоров"я" в рамках якого виносились на обговорення питання: що таке особистість?; найвищі цінності людини; життєва мета - життєві випробування; суїцидальні прояви в підлітковому середовищі: статистика, поради психолога; без здоров"я не варті цінності.
Тренінг провели керівник ШУМ Художник Н.М. - заступник директора Новобузького ЦПРДЮ та практичний психолого Новобузької гімназії - Каратєєва Н.О.
В другій частині засідання Назарій С.В. - методист РМК, ознайомила учасників з роботою у форматі " Світове кафе". Діти розробляли проекти спрямовані на пропоганду здорового способу життя на рівні класу, школи, району. Цікаві дитячі проекти можуть бути втілені в життя.
Таким чином, участь у роботі ШУМ лідерів шкільного самоврядування подарувала школярам не тільки незабутні враження, а й була корисною для отримання знань і досвіду управлінської, організаційної роботи у галузі шкільного самоврядування. Набуті знання з громадської роботи можуть бути для них корисними як у позашкільній діяльності, так і у навчанні. Бажаємо успіхів і натхнення задля втілення набутих знань у власних навчальних закладах!
Щирі слова подяки директору Районної централізованої бібліотеки Кочергі Л.Г. за гостинність.
З нетерпінням чекаємо нової зустрічі на виїзному засіданні ШУМ яке відбудеться на базі Новобузької зош І-ІІІст. №10 у квітні!.
Переглядів: 107 | Додав: irinaverteiko1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar