Головна » 2019 » Лютий » 25 » Пам'ятні дати...
22:32
Пам'ятні дати...

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Україна - країна смутку і краси, країна, де нейбільше люблять волю і найменше мають її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої, вікової, героїчної боротьби за волю. Ми повинні пам"ятати і не забувати героїчні сторінки історії нашої країни. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Ми вшоновуємо память героїв різних історичних подій: Голодомор 1932-33р.р., битва під Крутами, Бабин Яр. Тепер ми стали очевидцями ще однієї масової трагедії нашої країни - події що стались на Майдані Гідності.
20 лютого - день памяті героїв Небесної Сотні. В рамках заходів, 22 лютого з вихованцями гуртка Новобузького ЦПРДЮ ( керівник Художник Н.М.), учнями 5 Б класу Новобузької зош №1 ( класовод Кравченко О.В.) проведено заняття - реквіум " Пам'яті героїв Небесної Сотні присвячуємо!".
Керівник гуртка познайомила дітей з подіями 2013-2014 років, перглянули відео фільми: " 20 лютого День пам"яті Небесної Сотні. Початок подій", " На варті неба", " Слава Небесній Сотні" " Пливе кача ". Прослухали авторські вірші, написані учнями нашого району.
У жалобі схили голову та запалили Свічку Пам'яті. Світло свічки - це данина тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам'яті!
Переглядів: 111 | Додав: irinaverteiko1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 irinaverteiko1 • 09:08, 26.02.2019 [Матеріал]
Пам'ятаймо!
avatar