Головна » 2019 » Лютий » 3 » Актуальності
19:41
Актуальності
Шановні батьки, педагогічний колектив Новобузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, мешканці міста!
Ситуація, що склалася, стосується лише питання продовження оренди частини приміщення КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж». Рішення прийняте, оренду буде продовжено.
Щодо перевірки закладу представниками держспоживслужби, то з відповідальністю можу зазначити, що усі зауваження можна виправити і це буде на користь і учням, і студентам.
Що стосується їдальні: додаткове освітлення вже встановлено, на черзі встановлення витяжних зонтів та відновлення системи вентиляції, встановлення додаткових мийок, якими користуються і працівники їдальні, і працівники, що обслуговують студентів.
Протягом періоду оренди між школою та приватним підприємцем (їдальня орендується не тільки школою) жодної конфліктної ситуації не виникало. Спільно влітку замінено ввід води до їдальні, що дає змогу забезпечити водою в необхідних обсягах, проведено ремонт обігрівача.
Щодо оренди класних кімнат. На будь-які додаткові площі ми не претендуємо. Звідки інформація про закриття коледжу? Кому вигідно її розповсюджувати? Ми орендуємо 6 класних кімнат і кабінет для заступника з навчально-виховної роботи. Мова йшла про підсобні приміщення в класних кімнатах, облаштовані з підручних матеріалів, з метою розширення площі.
Усі договірні зобов’язання ми виконуємо в повному обсязі: проводяться ремонтні роботи, приміщення утримується в належному стані, майно застраховане (договір страхування в наявності). Усі роботи проводяться за кошти закладу та спонсорські кошти і лише з дозволу орендодавця.
Вуличний туалет силами батьків приведено в належний вигляд. Щодо внутрішнього туалету. Скориставшись нагодою, об’єднавши зусилля, залучивши кошти обласного бюджету, маємо змогу побудувати туалет, яким користуватимуться і учні, і студенти.
Усі питання можна вирішити, якщо є бажання. Досвід співпраці на благо учням та студентам ми можемо продемонструвати на прикладі аграрного коледжу.
Щодо емоційних постів у соціальних мережах, то залишаю усі звинувачення на совісті активних дописувачів. Дане питання вирішуватиму в правовому полі. Маю можливість продемонструвати результати експертизи, акти обстежень приміщення перед виконанням кожного виду робіт, документацію щодо виконання ремонтних робіт у закладі, познайомити з підрядчиками.
Дякую колективу школи, батьківській громаді, пересічним громадянам за підтримку.
ПЕРША школа працюватиме у звичному режимі, на якість освітніх послуг жодні фактори не впливатимуть. Адміністрація школи, педагогічний колектив, батьківська громадськість готові до співпраці.
Переглядів: 143 | Додав: irinaverteiko1 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 irinaverteiko1 • 19:43, 03.02.2019 [Матеріал]
Усім витримки та виважених рішень.
avatar