Головна » 2018 » Липень » 20 » Вступникам необхідно відслідковувати статус заяв
08:10
Вступникам необхідно відслідковувати статус заяв
Вступникам, які подали заяви до вишів через електронні кабінети, потрібно обов’язково відслідковувати статус таких заяв. Кожна подана електронна заява має певний статус – він змінюється після її обробки приймальними комісіями.

Вступникам треба обов’язково переглядати статуси в електронних кабінетах. Наразі потрібно звернути особливу увагу на статус «Потребує уточнення вступником». Він означає, що виш прийняв заяву до розгляду, але є дані, які треба уточнити. Що це саме за дані – вказує сам університет. Це можуть бути неправильно завантажені скан-копії документів, неповна контактна інформація.
Статуси, на які вступникам треба буде звернути увагу після 1 серпня – коли відбудеться розподіл місць держзамовлення.

Статус «Рекомендовано до зарахування» з’явиться у тих вступників, які пройдуть конкурсний відбір та отримають рекомендації до зарахування. В такому разі вступнику буде необхідно до 18-ї години 6 серпня подати оригінали документів до приймальної комісії вишу.
Після цього статус заяви має змінитись на «Включено до наказу» – тобто вступника зараховано на навчання до закладу вищої освіти.
З метою оперативного інформування вступників та батьків про конкурсну ситуацію у вишах Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» двічі на добу оновлює дані про хід вступної кампанії.
Переглядів: 165 | Додав: Світлана | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar