Головна » 2018 » Лютий » 16 » Несподівана посилка
09:24
Несподівана посилка

Дитячому колективу Першої надійшла неочікувана посилка. Надіслала її колишня випускниця школи Ірина Путік, яка після навчання у Першій навчалася в Київському лінгвістичному університеті, а потім переїхала жити до Лондону, де вже багато років працює в ювелірній компанії. Пані Ірина впевнена, що англійська мова відкриває світ, а тому разом зі своїми дітьми сином Ріаном та донькою Еммою зібрали домашню бібліотеку та фонотеку і надіслали на адресу школи, щоб учні сучасної Першої вивчали англійську і відкривали для себе нові простори.
Цитата із переписки: «Фото на пам’ять того періоду, коли «Класною мамою була Людмила Дмитрівна Старостенко. Їй – привіт і велике спасибі за добро і тепло, яке дарувала дітям. Педколективу і теперішнім учням – сили і наполегливості, удачі у всіх гарних починаннях ( в т.ч. – і у вивченні англійської, яка реально відкриває світ)»
Книги, диски, енциклопедії передано для опрацювання та поглиблення англійської класному колективу 7-А та їх керівнику Брушневській С.С, вчителю англійської мови. Запрошуємо всіх бажаючих поспілкуватися із героями англійських книжок та мультфільмів. А попереду всіх нас чекає активне життя літньої англомовної школи, де в нагоді стане така незвична посилка.
Дякуємо нашій випускнці Ірині Путік, хай її життєві задуми здійснюються! А така увага до альма-матер стане прикладом позиції справжнього громадянина.
Переглядів: 249 | Додав: irinaverteiko1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 irinaverteiko1 • 10:13, 16.02.2018 [Матеріал]
Яскравий приклад!
avatar