Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Реконструкція приміщення школи
22:57
Реконструкція приміщення школи
"Першочергове завдання – провести експертизу силами фахівців, які працюють з об`єктами четвертого рівня небезпеки. І цю школу необхідно реконструювати",- члени робочої групи Миколаївської обласної ради відвідали Новобузьку ЗОШ №1.
За ініціативи депутатів Миколаївської обласної ради, обраних громадою Новобузького району, Олександра Бондаря та Миколи Лучного було створено робочу групу з вивчення ситуації у Новобузькій загальноосвітній школі №1. Нагадаємо, що у серпні 2017-го сталась часткова руйнація будівлі навчального закладу. Технічне обстеження об`єкту здійснювала компанія "Проект Комплект Строй". Вартість робіт складала 375 тисяч гривень. Згідно з висновками експертів, 70 % будівлі визнано аварійною і непридатною для навчання.
Тимчасово учнів та колектив ЗОШ №1 прихистили у педагогічному та аграрному коледжах Нового Бугу.
18-го жовтня заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, депутати Миколаївської обласної ради Олександр Бондарь, Микола Лучний та голова постійної комісії з питань культури, науки і освіти, сім`ї та молоді, спорту Надія Іванова, радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак зустрілись з усіма сторонами процесу. Перш за все члени робочої групи відвідали саме приміщення закладу. Там відбулась нарада за участі представників депутатського корпусу району та міста, членів колективу школи. Всі запрошені висловлювали власні думки та бачення подальшого розвитку ситуації. Як ймовірно- можливі сценарії обговорювались три шляхи розв`язання проблеми. Зрештою, зійшлися на необхідності збереження будівлі шляхом здійснення реконструкції. Але, для реалізації цього, пояснювали заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов та депутат Олександр Бондарь, необхідно замовити техніко- економічне обгрунтування та дочекатися його висновків.

" Відповідальність дуже велика. І ми всі це прекрасно розуміємо. Йдеться про здоров`я та життя дітей та членів педагогічного колективу. Тому, школа має бути безпечною. Для цього ми маємо дочекатися експертних висновків. Після цього прийматимемо остаточне рішення",- зазначив заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов під час імпровізованої наради у стінах закладу.
Згодом Андрій Кротов, Олександр Бондарь, Микола Лучний, Надія Іванова та Оксана Корсак ознайомились з умовами, в яких сьогодні юні новобужани – вихованці ЗОШ № 1 здобувають освіту. Частину учнів, як ми вже говорили, люб`язно прихистили у Новобузькому педагогічному коледжі. Тут сьогодні перебувають самі маленькі – учні перших- четвертих класів. Їх батьки всім задоволені. Єдине, на що нарікають, відсутність внутрішнього туалету та небажання керівництва принаймі утеплити зовнішній санвузол. Адміністрація педагогічного коледжу запевнила поважних гостей у тому, що проблему утеплення і створення умов для дітлашні у туалеті буде вирішено. Члени робочої групи розвіяли плітки, які ширяться Новим Бугом, стосовно закриття чи реорганізації педагогічного коледжу.
" Тут, серед нас, немає Ваших ворогів. Весь депутатський корпус Миколаївської обласної ради навпаки готовий Вам допомагати. Нас всіх обирали люди і ми представляємо Ваші інтереси – інтереси громади. Ми в жодному разі не налаштовані на конфлікт. Навпаки, готові на будь-яке компромісне рішення, яке піде всім на користь",- акцентував заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов спілкуючись з працівниками Новобузького педагогічного коледжу.
Цього ж дня члени робочої групи відвідали Новобузький аграрний коледж Національного аграрного університету. На четвертому поверсі будівлі сьогодні навчаються учні старших ( 5-11 класів) Новобузької загальноосвітньої школи № 1. Як вчителі, так і діти дуже задоволені увагою і турботою, якою їх оточили колеги – студенти і викладачі коледжу. Сюди навіть переїхали комп`ютерні класи зі зруйнованої школи. На другому та першому поверхах тривають роботи з реконструкції внутрішніх санвузлів для хлопчиків та дівчаток – учнів школи. Попри існуючі у Новому Бузі проблеми з водопостачанням, дбайливий господар – директор аграрного коледжу Олександр Чорній прорахував технічне вирішення питання шляхом встановлення гідрофорів. Для вихованців школи на четвертому поверсі відкрили буфет.
Але найбільше депутатів обласної ради вразив педагогічний колектив Новобузької ЗОШ № 1. Їх не зламала надзвичайна ситуація. Вони стали ще більш згуртованими, дружніми, уважними один до одного і дітей – учнів школи.
" За нашою інформацією ніхто з батьків учнів Новобузької загальноосвітньої школи документів на переведення до іншої школи не оформлював. Тобто, бачимо як позиція батьків говорить сама за себе. У цього колективу є багато позитивних напрацювань і наробок, талановитих вихованців. Вони сьогодні всі говорять з любов`ю про рідну школу, вчителів і учнів. Перша школа – це їх аура, їх колектив. Стиль життя",- підкреслила Надія Іванова наприкінці зустрічі.
Заступник голови Миколаївської обласної ради, резюмуючи поїздку поділився думкою щодо необхідності збереження школи.
" Висловлю свою особисту думку. Цю школу необхідно реконструювати. Першочергове завдання – провести експертизу силами фахівців, які працюють з об`єктами четвертого рівня небезпеки. Наступне – закриття зруйнованої частини. У зимовий час попадання вологи природньо може викликати руйнівні процеси. Спільно з колегами бюджетної комісії працюватимемо над виділенням фінансового ресурсу для реконструкції даної школи",- підвів підсумки заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов.
Переглядів: 242 | Додав: irinaverteiko1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar