Головна » 2017 » Липень » 5 » Вчорашній день
08:30
Вчорашній день
Вчорашній день став чорним у житті нашої школи і у моєму. За шість років будівля ПЕРШОЇ стала моїм домом. Я гордилася кожною дитиною, кожним учителем і дорожила довірою наших батьків. Здавалося, що наша школа – це міцна фортеця. Разом із колективом ПЕРШОЇ ми хотіли експериментувати, прагнули йти в ногу з часом, стали опорним навчальним закладом, оновилися з технічної сторони.
Протягом цих років намагалися утримати будівлю у належному стані. Я не могла уявити навіть у страшному сні, що така небезпека загрожує усім нам.
Нехай ще не до кінця, але я усвідомлюю, що сталася ця ситуація у найсприятливіший час – ми уникнули жертв. Але чому така велична, і на моє глибоке переконання повинна бути міцною, будівля підвела?
Це так страшно, коли на твоїх очах руйнується дім. Спочатку по цеглинці, а потім …. Ти готовий прихилити небо, волати про допомогу, але нічого не можна вдіяти.
Звичайно, компетентні служби зроблять відповідні висновки. Але так не повинно бути у ХХІ столітті. Чому ж тоді в один день сталося таке лихо. Обстеження і ремонту потребують без винятку усі школи країни. Хто із директорів може з упевненістю сказати: у школі, в якій я працюю, все в порядку.
Сьогодні я хочу висловити подяку колективу ПЕРШОЇ – педагогам, технічному персоналу за дружнє плече, підтримку і щирі емоції. Я вдячна просто знайомим людям, які писали, телефонували, пропонували і пропонують свою допомогу.
Першочерговим завданням для усіх нас є: зберегти учнівський, батьківський та учительський колективи, здійснити усі заходи, щоб вчасно розпочати навчальний рік. Але першочерговим є завдання - відновити, відбудувати, відродити рідну школу.
Хочу висловити подяку за швидке реагування усім службам району та області. З нами обласна влада, районна влада, ми відчуваємо підтримку депутатів Верховної Ради,обласної та районної рад, Міністерства освіти і науки, департаменту освіти і науки, відділу освіти, коледжу МДАУ, педагогічному коледжу.
Колектив ПЕРШОЇ продовжує роботу. Тимчасові перешкоди мають об’єднати нас!
ПЕРША – це не заклад з чотирма стінами, це стиль життя. Мого, твого – НАШОГО. Тому об’єднуймося, разом ми відбудуємо школу!
Директор школи
Переглядів: 254 | Додав: Світлана | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 irinaverteiko1 • 16:30, 19.07.2017 [Матеріал]
Волосся стає дибки...
avatar