Головна » 2017 » Червень » 29 » Вступна кампанія-2017: Що треба знати.
09:49
Вступна кампанія-2017: Що треба знати.
Цього року вступна кампанія розпочнеться з 12 липня - саме в цей день абітурієнти можуть подавати заяви до вишів. Як і минулого року процедура вступу буде проводитися в електронному вигляді через сайт ez.osvitavsim.org.ua
Так зареєструвати електронний кабінет можливо буде з 29 червня на сайті ez.osvitavsim.org.ua

Подання заяв на вступ до вищих навчальних закладів триватиме з 12 по 26 липня.

Цьогоріч всі вступники подають заяви до вишів у електронній формі, як на денну та і на заочну форми навчання.
- Абітурієнти можуть подати дев'ять заяв на місця бюджетного або регіонального замовлення, не більше ніж на 4 спеціальності.
- Як і в минулому році при поданні заяв вступник обирає пріоритетність для кожної своєї заяви, де 1 - це найвищий пріоритет.
- При необхідності абітурієнти мають можливість отримати консультацію щодо роботи в електронному кабінеті вступника за телефоном (044) 239-86-18 та електронною поштою ez@inforesurs.gov.ua
- На сайті ez.osvitavsim.org.ua розміщено інструкцію по заповненню заяв і відповіді на поширені запитання.
- Також, в приймальних комісіях при ВНЗ будуть надавати технічну підтримку з питань подання заяв через електронні кабінети.
«Якщо абітурієнт не може з дому подати заяву або вдома в нього немає інтернету, він може прийти в приймальну комісію, і йому допоможуть це зробити», - поінформувала міністр освіти та науки Лілія Гриневич.
Оприлюднення рейтингових списків для абітурієнтів, які подали документи на денну форму навчання, і вступають за сертифікатам ЗНО, творчими конкурсами, вступними іспитами та квотами, відбудеться не пізніше 12 години 1 серпня. Виконання вимог до зарахування та зарахування на бюджетну форму навчання - не пізніше 5 серпня. На контрактну форму навчання зарахування проводиться до 30 вересня.
Переглядів: 288 | Додав: Світлана | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
avatar