2019-2020 навчальний рік

Директор школи - Трофименко Алла Вікторівна

Ліфантьєва Надія Михайлівна - заступник директора з навчально - виховної роботи школи І ступеня

Бурдєйна Світлана Василівна - заступник директора з навчально - виховної роботи школи ІІ-ІІІ ступенів

Валкова Інна Миколаївна - заступник директора з виховної роботи

Розуменко Леся Станіславівна - соціальний педагог

Рибалко Тетяна Володимирівна - психолог

 

Кваліфікаційний рівень педагогічних працівників

Навчальний рік

Усього педагогічних працівників

Кваліфікаційні категорії

Педагогічні звання

спеціа

ліст

Спеціаліст

Старший учитель

Учитель-методист

ІІ категорії

І категорії

Вищої категорії

2019/2020

51

7

5

8

31

25

13

Вчителі, які мають звання "Вчитель - методист"

  1. Трофименко А.В., вчитель української мови
  2. Ліфантьєа Н.М., вчитель початкових класів
  3. Бурдєйна С.В., вчитель історії, правознавства
  4. Валкова І.М., вчитель географії
  5. Мельник Т.А. - вчитель української мови
  6. Гаркуша З.М., вчитель зарубіжної літератури
  7. Охремчук Н.М., вчитель математики
  8. Козлова С. Ю., вчитель математики
  9. Павлова І.Ф., вчитель математики
  10. Вертейко І.В., вчитель музики
  11. Ляба Г.І., вчитель початкових класів
  12. Дружина О.В. , вчитель початкових класів
  13. Молінська Л.Ю. – вчитель початкових класів

Вчителі, які мають звання "Старший вчитель"

  1. Гарбуз В.М. - вчитель української мови
  2. Казюк Т.Л. – вчитель української мови
  3. Осипчук О.М. - вчитель української мови
  4. Андронатій Т.О.- вчитель математики
  5. Козлов Ю.А. – вчитель фізики
  6. Ліфантьєв С.Г.- вчитель образотворчого мистецтва
  7. Богданов В.І.- вчитель історії, предмету «Захист Вітчизни»
  8. Сухоруков І.В. – вчитель географії
  9. Мовчан І.М.- вчитель англійської мови
  10. Брушневська С.С.- вчитель англійської мови
  11. Глуб О.С. – вчитель фізичної культури
  12. Момотенко В.В. - вчитель фізичної культури
  13. Леонтьєва.В. – вчитель початкових класів
  14. Луговцова І.О. – вчитель початкових класів
  15. Самойленко О.Д. – вчитель початкових класів
  16. Мушинська І.М. – вчитель початкових класів
  17. Момотенко С.Г. – вчитель початкових класів
  18. Нікітіна О.М. – вчитель початкових класів
  19. Мікуляк А.М. - вчитель англійської мови початкових класів
  20. Отреп’єва Л.Г. – вчитель початкових класів
  21. Кобріна Л.А. – вчитель початкових класів
  22. Мишеніна Н.В– вчитель початкових класів
  23. Усенко О.Г. – вихователь ГПД
  24. Бондаренко Т.І. - вчитель трудового навчання