Філософія Першої

«Перша школа» - бренд, створений для Новобузької ЗОШ №1, який підкреслює новаторську позицію навчального закладу не лише у освітньому, але і у позашкільному плані.

 

 

Основними елементами айдентики є цифра «1» та поєднання трьох трикутників, як символу учнівської, батьківської та учительської співпраці.

 

 

Логотип гострим кутом дивиться вниз, показуючи точку початку великої роботи, яка ближче до верхньої частини логотипу показує велике майбутнє та спектр перспектив школи та її учнів.

 

 

«Перша школа» в кожному з нас. Це не будівля і не заклад з чотирма стінами. Це стиль життя. Закінчуючи навчання учень не перестає бути учнем «Першої», він лише продовжує свій шлях.

 

 

Філософія «Першої»:

«Перший» – це завжди твоє на бажання ним стати. Жага до перемоги! Якщо ти займаєш друге чи третє місце, знай, що ти для нас завжди перший! Ми бачимо твої старання і завжди допомагаємо тобі подолати шлях до першості.

 

 

«Перший» – не один. Вас багато! І першість – це колективний результат.

 

 

«Перший» - це підтримка. Підтримуй тих, хто поруч!

 

 

«Перший» - це вміння працювати над помилками. Всі можуть оступитись, але ніхто не повинен пропустити та не виправити свою помилку.

 


25 акцентів Першої


 

 

Будь на хвилі з Першою!